Events

Wieczór Ballad i Romansów – Julia Vikman

Serdecznie zapraszamy na Wieczór Ballad i Romansów w wykonaniu Julii Vikman, Przemysława Popławskiego i Marka Zienkowskiego.

W programie wieczoru Ballady i Romanse z repertuaru Bulata Okudżawy, Czeslawa Niemena, Anny German, Żanny Biczewskiej, Wladimira Wysockiego i innych.

Julia Vikman – wokal, gitara akustyczna
Przemysław Popławski – skrzypce
Marek Zienkowski – kontrabas

Julia Vikman (www.juliavikman.com) – pianistka, wokalistka, kompozytorka i producent muzyczny. Założycielka zespołu i wytwórni JVB, autorka projektów muzycznych m.in. The Autumn Dreams i Ballady i Romanse w wersjach estradowo i kameralnie. Jako jedna z nielicznych artystek ze swoimi projektami muzycznymi rozpowszechnia muzykę Słowiańską, ideę zbliżenia kultur i najwyższych wartości ludzkich. Występowała na jednej scenie z Marylą Rodowicz, Budką Suflera, Ryszardem Rynkowskim i innymi. Na swoim koncie ma cztery wydanych płyty i setki występów w Europie Wschodniej i Zachodniej.

Przemysław Popławski – założyciel Selekta Studio, pomysłodawca i realizator projektów Sny O Wolności, Stop The Time, współpracował i występował jako gość specjalny z Tomaszem Lipnickim (Lipali), Liroyem, Obywatel MC, Karen Edwads, Jarkiem Śmietaną i innymi. Aranżer i producent Trójmiejskiej sceny Hip-Hopowej.

Marek Zienkowski – członek legendarnego zespołu Jeep, muzyk sesyjny, współzałożyciel i uczestnik wielu trójmiejskich projektów muzycznych, występował m.in. z Bernardem Darnowskim (Czerwone Gitary), zespołem Aspen Hill, DJ Kiewicz (Fuzja didżejów z muzykami) i innymi.

Wstęp wolny. Na życzenie Gości prowadzimy rezerwację miejsc w symbolicznej kwocie 10zł od osoby.
Rezerwacje: 694 529 041