Events

Jazz In Old Gdansk – Robert Jakubiec & Marek Gorski

Rozpocznijmy życie Gdańskiej Starówki!  🍺😀👍

Marek Górski i Robert Jakubiec – “When the famous standards meets Jazz & Blues”

W programie jazz, blues, a także kompozycje znanych zespołów m.in. The Beatles, Boney M, L. Armstrong, Jobim w jazzowych i bluesowych aranżacjach.

Rober Jakubiec – trąbka. Znany jazzman i bluesman, założyciel i pomysłodawca projektu Robert Jakubiec Quartet, współpracuje m. in. z Julią Vikman, Mietek Blues Band, Detko Band. W latach 1986 – 1990 był członkiem ogłoszonej przez m.in. pismo Jazz Forum najpopularniejszej grupy jazzowej w Polsce – Young Power – z którą nagrał cztery płyty. Występował na największych festiwalach jazzowych i bluesowych na świecie w ponad piętnastu krajach. Przez wiele lat grał w zespole Ireneusza Dudka, Kukla Band, Playing Family (A.Rosiewicz), a także z innymi big bandami oraz wokalistami muzyki pop.

Marek Górski – gitara, wokal. Gitarzysta jazzowy, znany Trójmiejskiej i Polskiej publiczności ze współpracy m.innymi z Krystyną Prońko i Bernardem Darnowskim (Czerwone Gitary). Muzyk sesyjny, rezydent Trójmiejskich klubów jazzowych.

Serdecznie zapraszamy!


Na życzenie Gości prowadzimy rezerwację miejsc w symbolicznej kwocie 10zł od osoby. Prosimy uważnie przeczytać informację na temat dokonania rezerwacji pod tym linkiem