Events

Jazz For Ladies – Marek Gorski i Robert Jakubiec

W programie Romantyczne Ballady dla Kobiet, a także kompozycje znanych zespołów m.in. The Beatles, Boney M, L. Armstrong, Jobim w jazzowych i bluesowych aranżacjach.

Marek Górski – gitara, wokal. Gitarzysta jazzowy, znany Trójmiejskiej i Polskiej publiczności ze współpracy m.innymi z Krystyną Prońko i Bernardem Darnowskim (Czerwone Gitary). Muzyk sesyjny, rezydent Trójmiejskich klubów jazzowych.

Rober Jakubiec – trąbka. Profesor Akademii Muzycznej w Gdańsku, znany jazzman i bluesman, założyciel i pomysłodawca projektu Robert Jakubiec Quartet, współpracuje m. in. z Mietek Blues Band, Detko Band. W latach 1986 – 1990 był członkiem ogłoszonej przez m.in. pismo Jazz Forum najpopularniejszej grupy jazzowej w Polsce – Young Power – z którą nagrał cztery płyty. Występował na największych festiwalach jazzowych i bluesowych na świecie w ponad piętnastu krajach. Przez wiele lat grał w zespole Ireneusza Dudka, Kukla Band, Playing Family (A.Rosiewicz), a także z innymi big bandami oraz wokalistami muzyki pop.

Wstęp wolny.
Na życzenie Gości prowadzimy rezerwację miejsc w symbolicznej kwocie 10zł od osoby. Rezerwacje: 694 529 041