Events

Country, Blues, Muzyka Irlandzka – Piotr Slupczynski

Serdecznie zapraszamy na Koncert Piotra Słupczyńskiego. W programie Country, Blues, Folk Morski, Muzyka Irlandzka.

Piotr “Słupek” Słupczyński – gitara, harmonijka ustna, wokał. Znany jako lider zespołu “Shantymentalni” wykonującego standardy folku morskiego z dużą domieszką muzyki country i nastrojowe utwory autorskie, a także jako członek zespołu The Peter’s poruszającego się w klimatah country&folk.

Przez wiele lat występuje na scenach Trójmiasta i całej Polski, wydaje dwupłytowy album – “Shantymentalni”. Ma na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień na największych festiwalach szanto-folkowych w całej Polsce. Wraz z sukcesami przyszły coraz liczniejsze koncerty a także zbiorowe wydawnictwa fonograficzne tj.: “Zobaczyć Morze” oraz “Szanty pod Żurawiem – premiery 2009”.

W 2009 roku zespół nagrał kolejną, tym razem w stu procentach autorską, płytę “Deja vu” oraz nakręcił swój pierwszy teledysk do utworu “Kołysanka dla Gdańska”.

W 2011 Piotr Słupczyński z zespołem “Shantymentalni” wzięli udział w konkursie “Przepustka do Mrągowa”. Zostali tam bardzo ciepło przyjęci i wysoko ocenieni. Jako laureaci “Przepustki do Mrągowa” wystąpili na głównej scenie XXX Pikniku Country w Mrągowie już jako “Piotr Słupczyński & Shantymentalni”, a obecnie jako The Peter’s.

Wstęp wolny. Na życzenie Gości prowadzimy rezerwację miejsc w symbolicznej kwocie 10zł od osoby.
Rezerwacje: 694 529 041